perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në polonisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): lekki, lekko, lekkomyślny, łatwy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht lehtë, lehtë në polonisht, lekki në shqip
lehtë në polonisht