perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në polonisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): dopuszczać, pozwalać, pozwolić, umożliwiać, zezwalać, zezwolić
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht lejoj, lejoj në polonisht, dopuszczać në shqip
lejoj në polonisht