perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidh në polonisht

Fjalë: lidh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (8): obwiązywać, opatrywać, połączyć, węzeł, wiązać, wiązanie, związać, łączyć
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht lidh, lidh wasting time, lidh telefonin me pc, lidh telefonin me internet, lidh telefonin, lidh rockpool hospital, lidh në polonisht, obwiązywać në shqip
lidh në polonisht

Fjalë të ngjashme

shuaj miah brumë sfoliat