perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në polonisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): kajdany, koneksja, połączenie, więź, związek, złącze
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në polonisht, kajdany në shqip
lidhje në polonisht

Fjalë të ngjashme

varg vikernes meme