perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në polonisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): niezależność, swoboda, wolność
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në polonisht, niezależność në shqip
liri në polonisht