perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në polonisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): bawić, dokument, grać, igrać, robić, spełniać
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në polonisht, bawić në shqip
luaj në polonisht

Fjalë të ngjashme

karakter libra grua club cluj ngase p