perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në polonisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): borykać, sprzeczać, walczyć, zmagać, zwalczać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht luftoj, luftoj në polonisht, borykać në shqip
luftoj në polonisht

Fjalë të ngjashme

fjala adoptim arrij tuba