perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në polonisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): dolina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht luginë, luginë në polonisht, dolina në shqip
luginë në polonisht