perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në polonisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): kwiat, rozkwit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në polonisht, kwiat në shqip
lule në polonisht