perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lumturi në polonisht

Fjalë: lumturi (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): szczęście, szczęśliwość
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht lumturi, lumturia ese, lumturi xhezo, lumturi vladi, lumturi sena, lumturi rexha, lumturi në polonisht, szczęście në shqip
lumturi në polonisht

Fjalë të ngjashme

vendos xp