perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në polonisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): pociągający, żeglować
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht lundroj, lundroj në polonisht, pociągający në shqip
lundroj në polonisht

Fjalë të ngjashme

pak nga te gjitha letër motivimi