perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mace në polonisht

Fjalë: mace (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): kot
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mace, mace te vogla, mace persiane, mace per adoptim, mace ne shitje, mace ne enderr, mace në polonisht, kot në shqip
mace në polonisht

Fjalë të ngjashme

keq from pka tres amigos