perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në polonisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): majestatyczny, oniemiały, świetny, wielki, wychowawczyni
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht madhështor, madhështor në polonisht, majestatyczny në shqip
madhështor në polonisht