perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mall në polonisht

Fjalë: mall (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): tęsknota
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mall, mall world game, mall world, mall per camerine teksti, mall per camerine, mall per atdheun, mall në polonisht, tęsknota në shqip
mall në polonisht