perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mallkoj në polonisht

Fjalë: mallkoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): kląć, przeklinać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mallkoj, mallkoj veten, mallkoj jeta, mallkoj diten lyrics, mallkoj diten, mallkoj në polonisht, kląć në shqip
mallkoj në polonisht