perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në polonisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (15): chwytać, dotrzymywać, dzierżyć, konserwować, mieścić, nieść, nosić, podtrzymywać, pozostać, pozostawać, przenosić, trzymać, utrzymać, utrzymywać, zawierać
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në polonisht, chwytać në shqip
mbaj në polonisht