perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në polonisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): kończyć
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në polonisht, kończyć në shqip
mbaroj në polonisht