perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në polonisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): wieczór
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mbrëmje, mbrëmje në polonisht, wieczór në shqip
mbrëmje në polonisht