perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në polonisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): dama, krzepnąć
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mbretëreshë, mbretëreshë në polonisht, dama në shqip
mbretëreshë në polonisht