perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbys në polonisht

Fjalë: mbys (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): dusić, dławić, krztusić, tłumić
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mbys, семейство воробьиных, mbys-f120h(db), mbys-f105h, mbys-coiffure sasha vosooghi fetrat, mbys summer sounds, mbys në polonisht, dusić në shqip
mbys në polonisht