perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendim në polonisht

Fjalë: mendim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (8): mniemanie, myśl, ocena, opinia, pogląd, rozważanie, zamiar, zdanie
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mendim, mendim zhuta, mendim thaqi, mendim rugova biografia, mendim rugova, mendim rafuna, mendim në polonisht, mniemanie në shqip
mendim në polonisht