perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në polonisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (8): myśleć, pomyśleć, rozważać, sadzić, uważać, uwierzyć, wierzyć, zastanawiać
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në polonisht, myśleć në shqip
mendoj në polonisht

Fjalë të ngjashme

disa emra per cs baleti rus