perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në polonisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): mączny, mąka
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në polonisht, mączny në shqip
miell në polonisht

Fjalë të ngjashme

shtat thuprat kuptoj ne demek