perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në polonisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): odmawiać, przeczyć, wypierać, zaprzeczać, zaprzeczyć
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në polonisht, odmawiać në shqip
mohoj në polonisht