perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mosmarrëveshje në polonisht

Fjalë: mosmarrëveshje (numri i letrave: 14)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): nieporozumienie, niezgoda, niezgodność, stały
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mosmarrëveshje, mosmarrëveshje në polonisht, nieporozumienie në shqip
mosmarrëveshje në polonisht