perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mot në polonisht

Fjalë: mot (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): pogoda, rok
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht mot, mot the gioi, mot test, mot sot, mot ni, mot models, mot në polonisht, pogoda në shqip
mot në polonisht