perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në polonisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): muzyk
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në polonisht, muzyk në shqip
muzikant në polonisht

Fjalë të ngjashme

hell on wheels season 3