perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në polonisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): na, u, w, za
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në polonisht, na në shqip
në në polonisht