perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërroj në polonisht

Fjalë: ndërroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): przebierać, rozmieniać, wymieniać, wymienić, zamieniać, zmieniać
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ndërroj, ndërroj në polonisht, przebierać në shqip
ndërroj në polonisht