perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në polonisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): budowa, budowla, budownictwo, budynek, gmach
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ndërtesë, ndërtesë në polonisht, budowa në shqip
ndërtesë në polonisht

Fjalë të ngjashme

ngee ann poly bieap folja zë