perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në polonisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): jutro
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në polonisht, jutro në shqip
nesër në polonisht