perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në polonisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): albowiem, ażeby, bo, bowiem, gdyż
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në polonisht, albowiem në shqip
ngase në polonisht