perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngjarje në polonisht

Fjalë: ngjarje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): wydarzenie, wypadek, zaszłość
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ngjarje, ngjarje te pazakonta, ngjarje reale, ngjarje nga jeta juaj, ngjarje nga jeta, ngjarje nga antikiteti, ngjarje në polonisht, wydarzenie në shqip
ngjarje në polonisht

Fjalë të ngjashme

eci telecom çdo dite teze od neba