perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngrij në polonisht

Fjalë: ngrij (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): kuzynka, mrozić, zamarzać, zamrażać, zamrozić
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ngrij, ngrij në polonisht, kuzynka në shqip
ngrij në polonisht