perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në polonisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): jeden, jedno, jedynka, jedyny, niejaki
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në polonisht, jeden në shqip
një në polonisht