perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njoh në polonisht

Fjalë: njoh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): poznać, poznawać, znać
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht njoh, njoh roland, njoh njoh laugh, njoh njoh, njoh mpondo, njoh mouelle, njoh në polonisht, poznać në shqip
njoh në polonisht

Fjalë të ngjashme

ka baba cun plan shtepie