perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në polonisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): akompaniować, odprowadzać, towarzyszyć, wtórować, załączać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht përcjell, përcjell në polonisht, akompaniować në shqip
përcjell në polonisht