perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpara në polonisht

Fjalë: përpara (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): naprzód, przed, przedni, przedtem, zanim
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht përpara, përpara në polonisht, naprzód në shqip
përpara në polonisht