perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në polonisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): obrabiać, opracować, opracowywać, wypracować
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht përpunoj, përpunoj në polonisht, obrabiać në shqip
përpunoj në polonisht