perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përveç në polonisht

Fjalë: përveç (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): oprócz, prócz
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht përveç, përveç në polonisht, oprócz në shqip
përveç në polonisht