perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në polonisht

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): niecierpliwość, zniecierpliwienie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në polonisht, niecierpliwość në shqip
padurim në polonisht