perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në polonisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): powłoka, płaszcz
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në polonisht, powłoka në shqip
pallto në polonisht

Fjalë të ngjashme

brenda song lavdim kurtaj apo naproxen