perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në polonisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): dziedzic, następca, sukcesor
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pasardhës, pasardhës në polonisht, dziedzic në shqip
pasardhës në polonisht