perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në polonisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): rynek, targ, targowisko
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në polonisht, rynek në shqip
pazar në polonisht

Fjalë të ngjashme

varg pr bukuria si koncept ves andover