perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pluhur në polonisht

Fjalë: pluhur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): kurz, kurzyć, proch, pył, zakurzyć
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pluhur, qumesht pluhur, pluhur pjekje, pluhur pjekes, pluhur per pjekurina, pluhur per pjekje, pluhur në polonisht, kurz në shqip
pluhur në polonisht