perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në polonisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): ludowy, popularny, łyżeczka
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në polonisht, ludowy në shqip
popullor në polonisht

Fjalë të ngjashme

mot ni fyerje ne parlament blej shqip