perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në polonisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): brama, bramka, wrota
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht portë, portë në polonisht, brama në shqip
portë në polonisht

Fjalë të ngjashme

me padurim bardhë turqisht