perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në polonisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (12): ciąć, cięcie, czekać, kroić, obcinać, oczekiwać, oczekiwanie, rozcięcie, spodziewać, szczoteczka, ucinać, zaczekać
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në polonisht, ciąć në shqip
pres në polonisht