perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

prirem në polonisht

Fjalë: prirem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): nachylać, nachylić, pochylać, skłaniać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht prirem, prirem në polonisht, nachylać në shqip
prirem në polonisht