perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në polonisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): oczekiwanie, przyjęcie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në polonisht, oczekiwanie në shqip
pritje në polonisht

Fjalë të ngjashme

patate te skuqura blej shes kufi art